4 Kanal Hepsi Bir Arada Profesyonel DJ Sistemi

Pioneer Dji Ürünleri Tamiri, Pioneer Dji Ürünleri Tamir Servisi, Pioneer Dji Ürünleri Tamircisi, Pioneer Dji Ürünleri Servisi, Pioneer Setup Tamiri

Performansınızın Güç Merkezi

XDJ-XZ, etkinlikler, barlar, gece kulüpleri veya özel stüdyo için tasarlanmış hepsi bir arada profesyonel DJ sistemidir. Nereye giderseniz gidin, XDJ XZ ihtiyacınız olabilecek tüm özelliklere sahiptir.

Bu 4 kanallı sistem, profesyonel DJ sistemlerinde bulunan arayüze sahiptir, böylece bu cihazı NXS2 Setup kullanır gibi kullanabilirsiniz. Esnek medya kaynak desteği ile birçok yolla performanslarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 14 Beat FX ve 6 Sound Color FX ile setlerinizi canlandırabilir, sadece yazılımda bulunan özellikleri 16 Performans Pad ile kullanabilirsiniz. Üstün, kulüp kullanımına uygun ses tasarımı ve geniş gelişmiş özellik yelpazesini, sağlam yapıya sahip tek parça bir cihazla edinebilirsiniz.

Profesyonel Performanslar için Tasarlanmış Kontroller

XDJ XZ ile NXS2 Setup’ta çalıyormuş hissine erişebilir, ihtiyacınız olan tüm özellikleri kullanabilirsiniz. Tam boyutlu Jogwheellar ile Scratch performanslarınızı bir üst seviyeye çıkarabilir, Jog Üzeri Ekranlardan parçalar ile ilgili önemli bilgileri görüntüleyebilirsiniz. 14 Beat FX ve 6 Sound Color FX ile performanslarınıza özgünlük katabilirsiniz.

Esnek Medya Kaynakları

İstediğiniz gibi çalmanız için gereken tüm özgürlükler elinizin altında. XDJ-XZ’i rekordbox analizli parçalar içeren USB diskinizi takarak ve rekordbox dj veya Link Export modunda bilgisayarınızı bağlayarak kullanabilirsiniz. Cihazınızı 2020’nin ilk aylarından itibaren Serato DJ Pro ile kullanabilirsiniz.

Üstün Ses Kalitesi ve Geniş EQ Seçenekleri

64-bit ses işlemcisinin ürettiği kristal temizliğinde ses ile dinleyicilerinizi hareketlendirin. Ana çıkışınızdaki ince ayarları 3 band EQ ile gerçekleştirebilirsiniz. Feedback Azaltıcı özelliği, mikrofondan dolayı oluşabilecek uğultuları önler.

Pro DJ Link ile Daha Fazla Yaratıcılık

XDJ-XZ, Pro DJ Link desteğine sahip ilk hepsi bir arada DJ sistemidir. CDJ gibi cihazları 3. ve 4. kanala bağlayıp performansınızdaki parçaları senkronize edebilirsiniz. XDJ-XZ’in ekranı ile harici ses kaynaklarındaki kitaplıklardan parça seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Dokunmatik Ekran ve Jog Üzeri Ekran

XDJ-XZ’in ekranları ile ihtiyacınız olan tüm bilgileri takip edin ve performansınıza odaklanın. Dalga formları, Hot Cuelar, BPM ve daha fazlası 7 inçlik dokunmatik LCD ekran ve renkli Jog Üzeri Ekranlarda gösterilir.

3 USB Portu

3 USB girişi ile rahatça ortak DJ performansları veya DJ değişimleri gerçekleştirebilirsiniz (2 adet üst panelde bulunan portlar ve 1 adet bilgisayar bağlantısı ile).

rekordbox Üzerinden Link Export Modu

Link Export modu ile bilgisayarınızdan direkt olarak parça seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı anda 2 bilgisayara kadar bağlayabilirsiniz.

16 Performans Pad’i

Sadece yazılımda bulunan özellikleri 16 renkli Performans Pad ile kullanabilirsiniz (Deck başı 8 tuş)

Yüksek Ses Kalitesi

Mikrofon giriş devresi, yüksek giriş seviyelerinde bile kristal temizliğinde ses üretir.

Kolay Taşınır Tasarım

Performanslarınıza anında hazır olun. Tek parça tasarım ve tutma kolu ile kurulum ve taşıma kolayca gerçekleştirilir.